piątek, 17 czerwca 2016

Pod-Grzybki 53

Kataryna ogłosiła twitterowe męczeństwo, bo fanatyczny, prawicowy motłoch nie zostawił na niej suchej nitki po tym, jak poszła do „Polityki” żeby trochę ponadawać na PiS. Blog, Twitter i felieton w „Do Rzeczy” to dla gwiazdy internetu zbyt ciasny gorset. Za to pismo gwiazd peerelowskiego dziennikarstwa i betonu III RP – o, tutaj dopiero jest swoboda wymiany myśli. „Ja drugowo takowo żurnała nie znaju, gdie tak wolno dyszyt czełowiek”. Chociaż zaraz... zalęgło mi się perfidne podejrzenie – ha, już wiem o co chodziło! Kataryna chce po prostu wygryźć Paradowską!

*

Z przecieków wynika, że nowy projekt ustawy o frankowiczach zakłada pokrycie „kosztów” przewalutowania kredytów za pomocą wykupu „cichych akcji” banków przez NBP – najprawdopodobniej z rezerw walutowych. W ten sposób banksterzy upieką dwie pieczenie: zrobią skok na polskie rezerwy walutowe, a ich zagraniczni mocodawcy obłowią się atakiem spekulacyjnym na osłabioną złotówkę. Panie Prezydencie – jakich szatanów Pan tam hoduje?!

*

Kodowszczyzna poświętowała sobie „weekend wolności” na pamiątkę tego, jak magdalenkowe elity spuściły do kanału jednoznaczny werdykt wyborców, którzy 4 czerwca chcieli nieodpowiedzialnie wyekspediować komunę w kosmos, wyrzynając w pień „listę krajową”. Efektem była II tura, żeby uratować „historyczny kompromis”. I to był prawdziwy akt założycielski III RP – ze wszystkimi tego konsekwencjami.

*

Tak nawiasem – dlaczego kodowszczyzna nie świętowała obalenia rządu Jana Olszewskiego? Przecież to było wielkie, historyczne zwycięstwo ich autorytetów, które obecnie pragną powtórzyć obalając rząd PiS. No i dlaczego na sobotniej demonstracji zabrakło Waldemara „panie Waldku, pan się nie boi” Pawlaka oraz „Bolesława” Wałęsy? Dała im przykład „Nocna Zmiana” jak zwyciężać mają!

*

Jakiś czas temu Gorzelik demonstrował przed Śląskim Urzędem Wojewódzkim z mauzerem w ręku i czapce Waffen SS na łepetynie, teraz wicekonsulem w Manchesterze została działaczka RAŚ, Katarzyna Cichos – słowem, kolejny popis resortu min. Waszczykowskiego. Swoją drogą, dlaczego nie wysłaliście jej do Monachium? Jak szaleć, to na całego!

*

Zostając na chwilę przy RAŚ-owcach. Mam nadzieję, że wyjaśniliście Ślązakom, że kiedy już wasz region zostanie szczęśliwie wcielony do Rzeszy jako kolejny land, to pierwszym, co zrobi Berlin, będzie skierowanie na Śląsk tabunów imigrantów? I to bez żadnych „kwot”? Uświadomiliście to swoim ziomkom, prawda?

*

Tymczasem rząd ogłosił kolejny, potencjalnie przełomowy program „Mieszkanie +” - i zaraz rozległy się głosy świeżo nawróconych zwolenników dyscypliny budżetowej, co to siedzieli cicho, gdy Polskę zadłużała PO: „z czego to PiS sfinansuje”? Wiecie z czego? Z tych 42,5 mld zł rocznie, których nie kradnie już Platforma. A jak się uda, to zgodnie ze słowami antypisowskiego dziennikarza Filipa Springera, będzie można wysłać Trybunał Konstytucyjny w kontenerze na Kamczatkę – czego sobie i Państwu życzę, amen.

Gadający Grzyb

Notek w wersji audio posłuchać można na: http://niepoprawneradio.pl/

„Pod-Grzybki” opublikowane w tygodniku „Polska Niepodległa” nr 23 (08-14.06.2016)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz